Інтернет-магазин настільних ігор
066 538 69 31 067 433 78 54
Пн - Сб: 09:00 - 18:00
Нд: 12:00 - 17:00
RU UA
Настільні ігри
0 0
RU UA
Зв'яжіться з нами:
Пн - Сб: 09:00 - 18:00
Нд: 12:00 - 17:00
31.03.2021

Кімната 25. Повне видання від Нова Ера та Планета Ігор

Ласкаво просимо кандидати! Вас обрано Міністерством розваг для участі у нашому казковому шоу! Трансляція по всьому світові! Ви порадуєте мільйони глядачів, переживши смертельні пастки комплексу! У вас обмежений час для втечі! Так що розпочнемо!

І не забувайте, ширше посмішку - ви перед камерою!

В недалекому майбутньому, реаліті-шоу під назвою Кімната 25 виходить за межі розумного, щоб збільшити рейтинг шокуючи своїх глядачів. Кандидати потрапляють у Комплекс, серію з 25 кімнат, наповнених несподіваними та небезпечними пастками та лише одним виходом.

Кімната 25 є одним з найкращих представників жанру настільних ігор з прихованим зрадником та кожну партію даруватиме вам нове незабутнє відчуття через постійно змінний Комплекс, збудований з 25-и смертельно небезпечних кімнат та з якого вам потрібно буде вибратись живим.

Мабуть, всі з нас дивились або хоча б чули про такі фільми як Куб, Пила, Смертельний лабіринт, Круг та Хижина у лісі. Якщо так - то вам вже відомо що треба робити для того, щоб перемогти в цій грі, або хоча б вижити для початку.

У складі йде 47 різноманітних кімнат - тому кожну партію ви зможете створювати та налаштовувати під себе нове випробування. Соло, кооперативний та змагальний режими, різні ступені складності кімнат та різноманітні шаблони побудови Комплексу, 8 унікальних персонажів з власними властивостями - варіативність такої гри просто неймовірна. А якщо додати до цього інтуїтивно зрозумілі правила - це мастхев для усіх шанувальників цікавого геймплею за столом.

ЦІЛІ ДЛЯ КОЖНОГО РЕЖИМУ
У режимі КООПЕРАЦІЇ, гравці - це учасники, які намагаються знайти Кімнату  25 та втекти разом до того, як таймер закінчиться.
У режимі ПІДОЗРИ учасники змагань є в’язнями комплексу. Але серед в’язнів можуть бути таємні охоронці, які намагаються запобігти їх втечі, витрачаючи час або штовхаючи учасників у пастки!

 

Залежно від обраного режиму та кількості гравців, гра триває від 6 до 10 раундів. Кожен раунд складається з 3 фаз:
ПЛАНУВАННЯ : Всі гравці вибирають до двох дій на наступний раунд і, якщо хочуть, планують використання АДРЕНАЛІНУ, який раз за гру дозволяє зробити третю дію.

ДІЯ: Гравці по черзі виконують спочатку першу, потім другу дію.

  • Гравці можуть Подивитись - таємно відкрити сусідню закриту (долілиць) з ними кімнату та подивитись на неї. Після цього повернути кімнату долілиць не кажучи нікому що конкретна кімната це є. Якщо хочете можете підказати колір кімнати, але ніхто не заперечує вам трохи прибрехати...різні бувають ситуації.
  • Гравці можуть Перейти - ви йдете у сусідню кімнату, відкриваєте її якщо вона була прихована, та виконуєте дії цією кімнати. Головне собі не нашкодити, але іноді прийдеться діяти швидко та за інтуїцією.
  • Гравці можуть Штовхнути - просто берете та штовхаєте одного гравця, котрий з вами опинився в одній кімнаті у сусідню на ваш розсуд. А те що з ним скоїться дальше у новій кімнаті - це вже не ваша справа.  Може це було все випадково...хто ж знав що сусідня кімната призведе до цього трагічного завершення?
  • Та гравці можуть Керувати - особливість Комплексу в тому що він повністю пересувний у середині. Це означає що кожна кімната може "їздити" по ряду та здвигати за собою інші кімнати. Тому обравши цю дію ви можете перемістити кімнати з одного ряду з усіма гравцями в ньому на декілька кімнат в інше місце. Так що якщо ви вже намітили для себе шлях до рятівної Кімнати 25 - не поспішайте святкувати, через мить ви можете опинитись на зовсім протилежній стороні Комплексу, а час все йде...

ВІДЛІК: Зсувається лічильник раундів і змінюється порядок ходу. Тому час в Комплексі дуже обмежений!

Залежно від режиму гри, інша сторона гравців грає за Охоронців, на початку гри  кожному гравцеві роздається по жетону ролі долілиць. Після того як гравці дізнаються свої ролі, вони кладуть жетони ролі перед собою взакриту.
Для порятунку з комплексу в’язні повинні:
• Активувати Кімнату з кодом (тільки в режимі КООПЕРАЦІЇ);
• Знайти Кімнату 25 та разом зайти в неї;
• Висунути з комплексу Кімнату 25 разом з усіма в’язнями через Зону виходу за допомогою дії «Керувати».
Охоронці перемагають, якщо:
• Двоє в’язнів померли.
• В’язні не встигли втекти з комплексу до кінця гри.

 

Гра очікується у Груднi 2021, чекайте на передзамовлення у Листопадi!